Államtitkári látogatás

Október 3-án iskolánkba látogatott dr. Balatoni Katalin a Belügyminisztérium Köznevelési Helyettes Államtitkára. Látogatásának az volt az oka, hogy az elmúlt hetekben több figyelmet érdemlő hír jelent meg a Trefortról. Gratulált Dudás Ágostonnak  (12. b) a Közgazdasági Diákolimpián szerzett aranyérmes teljesítményéhez, majd a közelmúltban megjelent egyedülálló kötet, A Trefort szellemisége c. mű kapcsán beszélgetett az igazgatóság tagjaival iskolánk múltjáról, jelenéről és további terveiről. A találkozót az új táncterem megtekintésével zárta, ahol éppen Mogyorósi Krisztina tanárnő tanította a 11. b osztályt a rock&roll lépéseire, ez lenyűgözte a táncpedagógiával és neveléstudománnyal foglalkozó vendéget.