Medvematek verseny

A Medvematek verseny egy nagyszabású szabad téri program, amelyen országosan sok ezer diák vesz részt sok különböző helyszínen. Május 11-én a Gellérthegyen 2200 diák volt jelen, köztük hatvannégyen a Trefortból. A három órás verseny során a résztvevők összesen négy-öt kilométert gyalogoltak, miközben állomásról állomásra jártak. Diákjaink legjobb eredményei: A 7-8. osztályosok között 168 csapatból a Kiss Bende, Kocsis-Cséfán Olivér, Somogyi Dániel (7. c) csapat a második, a Hlavaty Sára, Kaiser Adél, Hadházi Borbála (8. c) csapat a nyolcadik, a Kis Ágota, Móricz Veronika (7. c) csapat a tizennegyedik, a Rákosi Dóra, Tóth Ilona, Szabados Anita (8. b) csapat a tizenhatodik, a Koppányi Márton, Gál Péter (8. b) csapat a tizenkilencedik lett. A 9-10. osztályosok között 70 résztvevő között a Tömpe Sarolta, Izápy Flóra (9. a) a tizennegyedik, a Demők Dániel, Nagy Mátyás, Birócsák Olivér (9. a) csapat a huszadik lett.