HÓDítsd meg a biteket!

A HÓDítsd meg a biteket! informatikai és számítógép-készség versenyen kadét kategóriában (7-8. évfolyam) hibátlan feladatmegoldással első helyezést ért el Móricz Ádám (7.b). Ezt az eredményt rajta kívül hat tanuló érte el a kategória 9223 indulója közül. Ugyanebben a kategóriában Nagy Lilla (8. b) második, Klenner Boglárka és Kelemen-Mravik Miléna (8. a) harmadik, Lóránt Csongor (7. b) és Kiss Veronika (8. a) negyedik, Füzes Bulcsú Elek (8. c) hatodik helyezést ért el.

Junior kategóriában (9-10. évfolyam) Hegedűs Gergely (9. b) 2., Godó Miklós (10. a) 5., Iván Tamás (10. c) 9., Tóth Szilárd (9. a), Sándorfi Adél (9. b) és Karáth Kornél (10. a) 10. helyezést ért el. Ezen a versenyen az azonos pontszámot elérő tanulók ugyanazt a helyezésszámot kapják, a következő pontszámot elérő tanulók pedig eggyel nagyobbat. Így kadét kategóriában 29, junior kategóriában pedig 12 tanuló került fel a képzeletbeli dobogóra. További eredmények itt vannak.